img 7137

Na tradiční jarmareční odpoledne se všichni v Tusarce každoročně těšíme. Kde jinde se můžeme blýsknout nápady a kreativitou, navíc před tolika lidmi? A že jich letos přišlo! Zavítali k nám nejen rodiče a prarodiče, ale i kamarádi a přátelé. Předvánoční jarmark se totiž stal místem pro neformální setkání rodičů s učiteli, staví se bývalí pedagogové i bývalí žáci. Jejich návštěva nás vždy potěší nejvíce, je vidět, že jim u nás bylo dobře. Kromě radosti nám jarmark přinesl i výdělek za drobné dárky a ozdůbky. Strávili jsme nad jejich výrobou dost času, ale pro dobrou věc to děláme rádi. Na zajímavý finanční příspěvek se může těšit nadační Fond Sidus, který má v hledáčku nemocné děti. Děkujeme všem, kdo zakoupením nějaké drobnosti do tohoto fondu přispěl. Pod stromeček si tak nadělil jeden hřejivý dárek navíc.