• ps

  Vánoční pejsčí sbírka

  1351
  Tusarka již počtvrté organizuje vánoční sbírku pro pejsky zachráněné z množíren či jinak…
 • jarmark

  Advent na Tusarce

  1703
  Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás všechny na předvánoční jarmark s workshopem a…
 • info

  Přednáška a třídní schůzky

  1423
  Připomínáme rodičům přednášku o metodě učení FIE i s malou ochutnávkou, která se koná…
 • p7

  Rychlá pomoc v době nouze

  4411
  Zamýšlená finanční podpora ze strany Prahy 7 je určena všem žákům ZŠ i MŠ, jejichž rodiny…

102

V úterý 21. 6. 2022 jsme se vydali na třídenní školní výlet do malebného krkonošského městečka Horní Maršov. Hned první den jsme zdolali “Stezku v korunách stromů” v Janských Lázních. Druhý den jsme se vydali na Sněžku. O co lépe to šlo (jelo) nahoru, o to strastiplnější cesta nás čekala cestou zpátky z Růžohorek do Velké Úpy. Poslední den jsme absolvovali strmý výstup k Rýchorské boudě. Celkem jsme během tří slunečných dnů našlapali 42 km, na což budou někteří z nás ještě hodně dlouho vzpomínat:)