• info

  Výsledky zápisu do 1. tříd

  2464
  Ředitelka školy Mgr. Monika Nezbedová sděluje tímto výsledky zápisu do prvního ročníku…
 • letak letni skola p7

  Letní školka v Praze 7

  3723
  Online přihláška na Letní školku P7 (odkaz) Závazná přihláška - Letní školka P71.06 MB
 • info

  Запис UKR

  4127
  Запис до 1 класу початкової школи на навчальний рік 2023/2024 дітей з України Записи…
 • info

  Přírodovědná třída na Tusarce

  5711
  Informace pro rodiče žáků 5. ročníku. Také v příštím školním roce nabízíme budoucím…

11

Poslední únorový den jsme si náležitě užili. Vyrazili jsme do bowlingového centra na Smíchov. Akci jsme zrealizovali jako využití odměny, poukazu za vítězství v KaprCupu.  Trvalo nám sice trošku déle, než jsme se dohodli, za co získané peníze využijeme, ale nakonec jsme byli všichni spokojeni. Kromě bowlingu jsme si zahráli i šipky nebo stolní fotbálek. Při dalších školních soutěžích se budeme opět snažit, protože taková výhra je moc prima!