• ps

  Vánoční pejsčí sbírka

  1355
  Tusarka již počtvrté organizuje vánoční sbírku pro pejsky zachráněné z množíren či jinak…
 • jarmark

  Advent na Tusarce

  1711
  Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás všechny na předvánoční jarmark s workshopem a…
 • info

  Přednáška a třídní schůzky

  1424
  Připomínáme rodičům přednášku o metodě učení FIE i s malou ochutnávkou, která se koná…
 • p7

  Rychlá pomoc v době nouze

  4415
  Zamýšlená finanční podpora ze strany Prahy 7 je určena všem žákům ZŠ i MŠ, jejichž rodiny…

IMG 9989

Ve čtvrtek 1. září zasedli poprvé do školních lavic naši prvňáčci. Napoprvé přišli v doprovodu rodičů, naparádění, se zánovními aktovkami na zádech. Však jim to také ve školní aule při slavnostním zahájení moc slušelo. Od pana starosty, který je přišel osobně přivítat, a paní ředitelky dostali všichni krásnou kšiltovku s logem tukana. Odteď už jsou žáky Tusarky. Uděláme všechno proto, aby se jim u nás líbilo.