• ps

  Vánoční pejsčí sbírka

  1355
  Tusarka již počtvrté organizuje vánoční sbírku pro pejsky zachráněné z množíren či jinak…
 • jarmark

  Advent na Tusarce

  1713
  Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás všechny na předvánoční jarmark s workshopem a…
 • info

  Přednáška a třídní schůzky

  1427
  Připomínáme rodičům přednášku o metodě učení FIE i s malou ochutnávkou, která se koná…
 • p7

  Rychlá pomoc v době nouze

  4418
  Zamýšlená finanční podpora ze strany Prahy 7 je určena všem žákům ZŠ i MŠ, jejichž rodiny…

120

Nečekaně silný zážitek čekal na děti z Tusarky, když byly pozvány kroužkem Cirkusárna na své (údajně krátké) vystoupení. Její aktéři nám však zatajili, že mají na návštěvě hosty z Tanzánie, malé tanečníky a atlety. Pravda, o Afričanech se traduje, že rytmus a pohyb mají v krvi. Ale že to může být až takhle dobré, to překvapilo každého, kdo se do hlediště v aule posadil. Některá vystoupení artistů byla společná s členy Cirkusárny, s tancem vystoupily i dívky z naší školy v nádherných romských kostýmech. Však si prohlédněte fotografie a sami posuďte, jak dobří všichni byli, jak skvělí jsou malí Tanzánci.