img 3466

Ve středu 5. února jsme zase po roce nadšeně ochutnávali exotické ovoce. Měli jsme opět možnost poznat a ochutnat i méně známé plody, letos pro nás byla novinkou PITAHAYA neboli “dračí ovoce”. Je to druh kaktusu rostoucí zejména v Mexiku a přilehlých oblastech. Nejvíce jsme si jako tradičně pochutnali na kiwi, avokádu, šťavnatém mangu a hruško-jablku NASHI. 

img 3360

V úterý 4. 2. 2020 jsme se vypravili do Jump Parku na Jarov, kde jsme si (za peníze vydělané na školním jarmarku) dosyta zaskákali. Vyzkoušeli jsme si všechny skákací atrakce, které nám byly k dispozici, a užili jsme si spoustu volného prostoru, protože tentokrát jsme byli v celém areálu úplně sami. Bylo to skvělé a už se těšíme na červen, kdy do Jump Parku znovu zavítáme.

IMG 2980

Vánoční besídka v 7. C se nám letos hezky vydařila. Uvařili jsme si čaj, ochutnávali cukroví, poslouchali vánoční písničky, prskali prskavkami a rozbalovali jsme si milé dárečky, kterými jsme vzájemně obdarovali. Bylo to hezké rozloučení s rokem 2019.

img 2937

V úterý 17. 12. jsme se vydali na adventní vycházku do vánočně vyzdobeného centra Prahy. Prohlédli jsme si trhy na Staroměstském i Václavském náměstí a nacpali jsme se (jako již tradičně) spoustou (ne)vánočních dobrot. Tímto 7. C považuje Vánoce 2019 za zahájené!

IMG 2877

Ve středu 11. prosince jsme otevřeli svůj prodejní stánek na školním vánočním jarmarku. Z bohatého sortimentu šlo nejrychleji na odbyt domácí vánoční cukroví a také vánoční skřítci - obojí pro nás s láskou připravily naše šikovné maminky, za což jim patří velký dík.