info green
1109

Důležité informace pro školní rok 2019/2020

Změna provozní doby: 7 – 17 hodZměna ceny celodenního stravování: 40,- Kč(měsíční záloha…
ms vysledky
1599

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019-2020

Schůzka rodičů přijatých dětí se koná 19. 6. 2019 v MŠ Tusarova (ve třídě Žabiček) v 16…
info green
5118

GDPR - Základní informace o ochraně osobních údajů

V souvislosti s nařízením legislativy Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne…

Foto 00002

Jaro k nám přišlo s veškerou svou krásou a třída se nám postupně proměnila v rozkvetlou louku plnou jarních květin a zvířecích mláďat. Kromě čilého vyrábění, zpívání, hraní a ostatních každodenních činností nás asi nejvíce potěšila návštěva živé slepičky, kohoutka a kuřátek, které si děti měly možnost pohladit a pochovat. Nám dospělým naopak udělalo radost krásné tvořivé odpoledne strávené s dětmi a jejich rodiči. Velice mile nás potěšila velká účast a nevšední kreativita a tvořivost. Také chceme touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří nás podporují novými hračkami, či výtvarným materiálem. Nyní už ale máme plné ruce práce s přípravou na Velikonoce, ale o tom až zase za měsíc.
 
Na další nová dobrodružství se těší Žabky, Martina a Šárka