sokol
698

Se Sokolem do života - projekt pro školní rok 2023/2024

I v letošním školním roce se naše školka zapojila do projektu "Se Sokolem do života aneb…
info green
704

Mimořádný zápis

Vážení rodiče přijatých dětí, zveme Vás na schůzku rodičů do MŠ Jankovcova (Jankovcova…
ts
1174

Schůzka rodičů v MŠ Tusarova

Vážení rodiče přijatých dětí, zveme Vás na schůzku rodičů do MŠ Jankovcova (Jankovcova…
info green
1107

Platby stravného a školného na šk 2023/2024

STRAVNÉ částka č. účtu MŠ Tusarova 1200,- Kč 0207011399/0800 MŠ Visionary 1200,- Kč…

101

Milé děti, milí rodiče,
paní učitelky Dana a Petra Vám přejí krásné prázdniny, pohodový vstup do školy a ať se vám daří jen a jen dobře. Uteklo to jako voda a budeme na Vás s láskou vzpomínat. Vaše ježčice D+P.

101

Paní učitelky nám slíbily velký výlet. Vypravili jsme se s batůžky na Pražský hrad. Museli jsme projít detektory, přešli jsme Prašný most, viděli jsme Leopoldovu kašnu,zrovna se střídala hradní stráž a prošli jsme si Katedrálu sv. Víta, moc se nám líbil sv. Jiří, jak bojoval s drakem. Dále jsme zamířili do Zlaté uličky, kde jsme si prohlédli, jak dříve lidé bydleli a pracovali. Šli jsme také okolo Daliborky, muzea hraček a pak po starých zámeckých schodech, směr školka..... Tam nás ještě čekala sladká studená tečka na závěr. Nohy bolely, ale moc se nám výlet líbil.

101

Milí rodiče,
rok se s rokem sešel a je to tu. Z malých dětiček jsou zde jako mávnutím kouzelného proutku předškoláci. Zahráli jsme si společně oblíbené hry, zatančili jsme si a připili dětským šampáňem. Děti dostaly dárky na památku na jejich školku. Také jsme dostali pozvání od jedné maminky do kavárny, kde jsme si u klavíru zazpívali "předškoláckou písničku", dostali jsme zmrzlinu a drobné občerstvení a dobře jsme se pobavili. Ještě pár dní a rozloučíme se. Doufáme, že se všem bude dařit jen a jen dobře. To Vám ze srdce přeje Dana a Petra - (JEŽCI).

101

Ježci si byli zasoutěžit na akci "Klíček", kterou pro nás připravily paní učitelky ze ZŠ Tusarova. Klíček jsme navštěvovali, abychom si zvykli na školu a zkusili si, jaké to je, sedět v lavici. Paní učitelky nám vždy připravily zajímavý program. Tentokrát jsme si šli zasoutěžit a pobavit se. Všichni jsme splnili zadané úkoly, získali razítka a za ně jsme dostali odměnu. Jó, už se moc těšíme do školy......

101

Užíváme si ještě posledních pár společných dní před prázdninami. Čeká nás ještě pár zážitků a rozejdeme se do škol. Jsme moc šikovní a určitě se v tom širém světě neztratíme.....