klicek
4825

Projekt Klíček

Klíček pro budoucí prvňáčky začíná na Tusarce již 4. října v 13.30 a bude pokračovat v…
sokol
5718

Se Sokolem do života - projekt pro školní rok 2023/2024

I v letošním školním roce se naše školka zapojila do projektu "Se Sokolem do života aneb…
video
15520

POJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!

Milí rodiče, zveme Vás k malé prohlídce naší školky (aneb den otevřených dveří online).

svatky

Zvyky a tradice, ty nás baví nejvíce

Cílem letošního školního projektu je seznamovat děti s našimi známými i neznámými tradicemi, zvyky či svátky. Tradice a zvyky jsou plné lidového moudra a pokory k životu i přírodě. V dnešní hektické době nám tato „zastavení u našich předků“ pomáhají na chvíli zpomalit, zamyslet se či setkávat se. Našim dětem ukazují jejich místo, historické kořeny a moudrost našich babiček.