balicek pomoci iko
2

Balíček okamžité pomoci Pražanům

Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo vyčlenění finanční podpory na pomoc pražským…
klicek
419

Projekt Klíček startuje už v říjnu!

Klíček pro budoucí prvňáčky začíná na Tusarce již ve středu 19. října a bude pokračovat v…
info green
1449

Aktualizace plateb – MŠ Tusarova

Kč číslo účtu poznámka školné 500,- 115-2785720217/0100 předškoláci osvobozeni od platby…

129

Včeličky se zúčastnily programu "Se Sokolem do života" a plnily mnoho úkolů z pracovních sešitů. V tělocvičně překonávaly překážky, trénovaly hod/kop na cíl, bez problémů zvládly strachový tunel a lezly na žebřiny. Také si  zopakovaly, co už jim bylo známé, procvičily grafomotoriku a naučily se krásné nové básničky.
Za splněné úkoly si lepily do svých sešitů nálepky a nakonec je čekala krásná odměna v podobě diplomu, něčeho dobrého na zub, klíčenky a medaile.

127

Včeličky se seznamovaly s dopravními prostředky a značkami. Stavěly jsme silnice a dopravní prostředky z různých stavebnic. Učily se o bezpečnosti na silnici, zahrály pohybovou hru na auta a na autobus a reagovaly na signál. Nechyběly ani úkoly a cvičení na interaktivní tabuli, které dětičky moc bavily. 

A také proběhlo pár oslav narozenin :)) 

102

Včeličky vyrazily na Sedmikrásku pěkně zvesela, bedlivě sledovaly silniční provoz, okolí a na hřišti si to moc užily.

110

Ke Dni maminek jsme si vytvořili krásná přáníčka pro maminky a maminkám se přáníčko moc líbilo. Tvořili jsme domečky, povídali si o rodině a procvičovali členy rodiny, skládali puzzle postav a trénovali pantomimu.

104

První vycházka po Holešovicích byla příjemná a děti byly vzorné. Nechyběla ani zastávka v malém parku naproti ZŠ Tusarova. :-)