• ps

    Vánoční pejsčí sbírka

    1355
    Tusarka již počtvrté organizuje vánoční sbírku pro pejsky zachráněné z množíren či jinak…
  • jarmark

    Advent na Tusarce

    1713
    Vážení rodiče, milí žáci, zveme Vás všechny na předvánoční jarmark s workshopem a…
  • info

    Přednáška a třídní schůzky

    1427
    Připomínáme rodičům přednášku o metodě učení FIE i s malou ochutnávkou, která se koná…
  • p7

    Rychlá pomoc v době nouze

    4418
    Zamýšlená finanční podpora ze strany Prahy 7 je určena všem žákům ZŠ i MŠ, jejichž rodiny…

Nabídka zájmových kroužků v budově školy od spolupracujících organizací

 

Gymnastika pro dětiúterý 17 – 18 hodin, kroužek začíná 4. 10. 2022

www.gymnastikaprodeti.org             tel. 739 970 279


Top Dance Prague – TŠ Ivy Langerové –úterý 16:15 - 17:15 hodin, kroužek začíná 4. 10. 2022

https://topdanceprague.cz/skoly/zs-tusarova/

Florbalový kroužekčtvrtek 13.45 – 14.50, 15.00 – 16.00, kroužek začíná 22. 9. 2022

OLYMP Praha    www.florbalprodeti.cz        tel. 602 586 695, 724 052 617


Pokékroužek–úterýod 14:30, kroužek začíná 27. 9. 2022

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kroužek angličtiny se zahraničním lektorem – od 12. 9. probíhá registrace

www.easyspeak.cz                                        tel. 603 299 723, 773 138 533 


Cirkusárna – čtvrtek 16.00 – 17.30, 17.45 – 19.15, kroužek začíná 22. 9. 2022

facebook.com/Cirkusarna


Karate - úterý 16 – 17 hodin,kroužek začíná 20. 9. 2022

SK Kamiwaza karate www.karate1.cz           tel. 724 087 228


PS Omega

Klub Fit – PO 17.30 – 19.30, Oddíl Klíč (2.–4. tř.) ÚT 14.00 – 15.30, Klub Týns (4.–8. tř.) ST 16.00 – 18.30

www.psomega.cz

Dům dětí a mládeže Praha 7 – badminton a jiné sporty pondělí 15 – 18 hodin,až od ledna 2023

www.ddmpraha7.cz


Nabídka zájmových kroužků ve školní družině

Realizovány budou nejdříve od října 2022

Pondělí           

Hra s hudbou a slovy (Jana Bošková)                                       16.15 – 17.00 hod.
Výtvarníčci - 3. třídy (Helena Jílková Bohatová)                         16.15 – 17.00 hod.

Úterý

Muzikanti (Dominika Krásenská)                                                16.15 – 17.00 hod.                   

Vaření (Eva Říhová)až od ledna 2023!!!                        16.15 – 17.30 hod. (1x za 2 týdny)

Středa

Sporťáček - 2. třídy (Yvona Tichopádová)                                 16.15 – 17.00 hod. 

Čtvrtek

Společenské hry 1. – 3. třídy (Anna Prošková)                          16.15 – 17.00 hod.

.